Home > Opleidingen > aankomend verkoopmedewerker (bbl)

AANKOMEND VERKOOPMEDEWERKER (BBL)

Het beroep

De aankomend verkoopmedewerker assisteert bij de uitvoering van werkzaamheden in de winkel en het magazijn. Dit houdt in dat je assisterende taken hebt op het gebied van ontvangst en opslag van goederen, presentatie van artikelen, verzorging van de winkel en het helpen van de klant. Je neemt artikelen in ontvangst, controleert ze en legt ze op de juiste plaats in de winkel of het magazijn. De presentatie van artikelen is een belangrijk aspect van je beroep. Je zorgt ervoor dat de voorraad altijd is aangevuld en de presentatie er netjes uitziet.

Bij alle werkzaamheden moet je oog hebben voor de klant. Je staat klaar om eenvoudige vragen te beantwoorden. Als het nodig is verwijs je door naar een ervaren collega en/of leidinggevende. Verder assisteer je bij het verkoopproces door artikelen te tonen en informatie te verstrekken.

In een notendop

Verplichte kosten:
Ministerie (cursusgeld)  € 226,-
Leerjaar 1  € 192,-
Vrijwillige kosten:
College  € 30,-
Leerjaar 1  € 68,-

Cursusgeld is verplicht, wanneer je op 1 augustus van het nieuwe schooljaar 18 jaar of ouder bent.

Toelatingsvoorwaarden

Voor deze opleiding gelden geen vooropleidingseisen. Voor de BBL geldt dat je een baan moet hebben van minimaal 24 uur bij een erkend bedrijf.

Meer weten?

  • Voor vragen over opleidingen en kosten bel het Studenten Succes Centrum, 073 6249600
  • Meld je digitaal aan via www.kw1c.nl of bel voor een aanmeldformulier
  • Kijk op www.stagemarkt.nl voor een erkend leerbedrijf
  • Meld je vroeg aan, dan is de kans op plaatsing groter
Foto bij de opleiding aankomend verkoopmedewerker (bbl)
Uitgave Koning Willem I College 's-Hertogenbosch. Alle opleidingsinformatie is onder voorbehoud en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Versie januari 2013.